\n\n
>
Firmy elektroniczne  Powered by: www.CDX.pl  

Fotografia

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w fotografii ślubnej oraz filmowaniu. Dobry fotograf ślubny to osoba, która staje się niezauważalna przez wszystkich uczestników tych wyjątkowych wydarzeń, jakimi są ślub oraz przyjęcie weselne. Fotograf powinien znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, aby uchwycić najpiękniejsze chwile, jakie Młoda Para będzie chciała zachować w pamięci oraz w albumie ze zdjęciami. Stawiamy na jakość i oryginalność naszych fotografii, abyście Państwo mogli po raz kolejny przeżyć fantastyczne momenty.

Miasta, w których najczęściej pracujemy to: Grodzisk Wlkp. Kościan, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Luboń, Poznań, Leszno. Lubimy też inne miejsca.

Fotografowanie to nasza pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem. Jesteśmy kreatywni i solidni. Chcemy pokazać szczęście Młodej Pary na każdym zdjęciu, które wyjdzie spod naszej ręki. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług. W tym tak wyjątkowym dla Państwa dniu dajemy z siebie wszystko.